O nas

Jako doświadczeni doradcy na rynku nieruchomości obsługujemy firmy w zakresie znalezienia najlepszej lokalizacji pod działalność gospodarczą.

Punktem wyjścia są dla nas zawsze preferencje Klienta poszukującego, na bazie których dobieramy i przedstawiamy najkorzystniejsze rozwiązania, towarzysząc Klientom na każdym etapie procesu, aż po bezpieczne zawarcie umowy pomiędzy stronami.

Praktyka i doświadczenie w przeprowadzonych dotychczas transakcjach, znajomość przepisów i obostrzeń wielu branż pozwala dokonać wstępnej selekcji, jeszcze przed umówieniem się na prezentacje, co zaoszczędzi Państwa czas.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości, posiadane kwalifikacje i licencje zawodowe (15276) dają nam mandat do  rzetelnego reprezentowania stron przy finalizacji transakcji i skutecznego uczestnictwa w negocjacjach. Na bazie wieloletniego doświadczenia w obrocie nieruchomościami doradzamy jak wykorzystać potencjał nieruchomości, by maksymalizować zyski, opracowujemy strategie inwestowania i rozwoju, proponując nieszablonowe rozwiązania i perspektywiczne wizje.

Rekomendujemy skuteczne sposoby działania, ograniczając czas i zaangażowanie Klientów do minimum. Pilotujemy najmy inwestycyjne, komercjalizujemy powierzchnie.  Nasze bogate doświadczenie pozwala nam na pomoc w obrocie nieruchomościami obciążonymi, także w trakcie trwania postępowania egzekucyjnego. Wyprowadzamy problematyczne zawiłości prawne dotyczące nieruchomości, specjalizując się w trudnych transakcjach, co pozwala Klientom zaoszczędzić stresu i zminimalizować ryzyko utraty finansowej.

Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Na bieżąco uczestniczymy też w szkoleniach podnoszących posiadane kwalifikacje, aktualizujących niezbędną dla bezpieczeństwa procesu transakcji wiedzę merytoryczną. W codziennej pracy kierujemy się etyką zawodową w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami Etyka zawodowa, a także stosujemy w praktyce Kartę praw Klienta Karta Praw Klienta stworzoną przez Stowarzyszenia Zawodowe, czuwające nad jakością pracy w branży.

Licencja zawodowa

Licencja PFRN

Polisa OC

Na codzień pracujemy w oparciu o wysokie standardy. Każdorazowo przed przystąpieniem do współpracy określamy indywidualnie zakres świadczonych usług na bazie potrzeb naszych Klientów szczegółowo zdefiniowanych w dokumencie testowym zwanym briefem, a po finalizacji transakcji prosimy o wystawienie opinii dotyczącej przebiegu współpracy i poziomu Państwa zadowolenia.